O nás

Ahoj, já jsem Štěpán,

mám na starosti tohle Centrum jiných financí Allianz pojišťovny v Brně a chci Vám napsat jen pár slov o tom, kdo jsme, co jsme, jací jsme, proč takoví jsme, jak vlastně pracujeme a co od nás čekat.

Když jsem ještě jako úplně nezaujatý člověk musel občas navštívit nějakou banku, pojišťovnu či jinou instituci, vždy jsem se na tu návštěvu podvědomě netěšil z jednoho hlavního důvodu – ve většině případů jsem totiž narazil na někoho, kdo sice vypadal jako člověk, ale bez špetky empatie, lidského přístupu, úsměvu a nadšení. Mnohdy i bez znalostí.

Byli to takoví roboti převlečení za člověka, kterým mnohdy chyběly znalosti a myšlení v souvislostech. A to mě ne jen že na těch návštěvách neskutečně nebavilo, ale hlavně na tom všem vadilo asi nejvíc. Znáte to taky? Tak přesně tohle u nás nehledejte.

Tuhle pobočku mám otevřenou od roku 2016 a vyhnout se tomu, co popisuji výše, byl hlavní úkol. Takže přesně na takový přístup u nás zapomeňte. Roboti u nás mají vstup zakázán. Oproti tomu u nás narazíte vždy na zapálenou partu lidí do financí, která Vám pomůže přesně s tím, co potřebujete a poodhalí kousky toho, co Vám dnes ještě možná není známo.

Férová hra v Allianz Brno
Féroví klienti v Allianz Brno

Jsme parta lidí, kteří si finance vybrali ne z donucení, ale kteří to dělají, protože chtějí. Protože je to baví. Nejsme ti naprogramovaní roboti, kteří jsou naučení říkat jen to, co se říkat má. Naopak se snažíme na tomhle světě a v tomto oboru vytvořit prostředí, kde se budete cítit jako doma. Návštěva u nás má být příjemně a zároveň užitečně strávený čas. Má to být zážitek. Děláme to jednoduše tak, aby to bavilo nás a díky tomu to baví i naše klienty. I ty, kteří si nikdy nedokázali představit, že řešení financí by snad mohlo být někdy zábavné.

Pojištění je naše královská disciplína, ale ne jediná. Klientům pomáháme ve všem, co napříč financemi řeší. Od pojištění přes hypotéky a úvěry až po spořící produkty a investice. Pomáháme jim připravit se na ty nepříjemné nečekané události a taky na ty, kterých chtějí docílit. Jsme takovým průvodcem člověka ve světe financí. Máme odborníky na vše, nic nám není cizí.

Tak to jsme my. Parta nadšenců z Centra jiných financí Allianz pojišťovny v Brně. A jsme tady pro ty, kteří už jsou znuděni klasikou. Místo, kde s financemi pracujeme s elegancí, s radostí, s úsměvem, s nadhledem a v souvislostech. Protože finance musí pracovat jako jeden celek.

Ale dost už bylo slov o tom, jací jsme, jací nejsme a o co se tady vlastně snažíme. To nejlepší je vždy osobní zkušenost. Tak se nám ozvěte a vyzkoušejte si na vlastní kůži, jak pracujeme, stejně jako stovky klientů před Vámi.